DSC_1297 Recovered Recovered5 4

Minust


Tere! Ma olen Karl. Olen 27 aastane Tartu inimene, kes lõpetas 2017.a suvel Tartu Ülikooli Pärnu kolledži – Ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala.  Õpingutega seoses omandasin teadmisi projektide läbiviimisel ning juhtimisel.  Hetkel töötan Swedbank AS-is kliendinõustajana, kus minu tööks on klientide nõustamine nende vajadusest lähtuvalt ning pangatoodete pakkumine ja müük. Ma pean ennast organiseeritud inimeseks ja mulle meeldib töötada ametikohal, kus mul oleks võimalik enda potentsiaali maksimaalselt ära kasutada ja luues sellega lisaväärtust ettevõttele.  Ma olen seda, teist ja kolmandat.  /Ametlik jutt!

See on tavaliselt jutt, mida ma kirjutan oma motivatsioonikirjas kui ma üritan kuhugi kandideerida. Motivatsioonikiri, mida ma mõtlen terve õhtu ja üritan kõik ideaalselt paika panna ja siis kopeerin kõigile tööandjatele pisimuudatustega. See tundub nii ametlik ja nii ilustatud jutt lihtsalt, et saada valituks. Ma ei ole nii ametlik inimene – ja need sõnad isegi kaotavad minu silmis väärtuse kui ma tean, et seda teevad kõik teisedki, kes samale positsioonile kandideerivad. Väga palju keskendutakse sellele, mida inimene on teinud minevikus, selle asemel, et keskenduda sellele, milleks inimene on võimeline ja milline on inimese suhtumine. 15-20 min töövestlus, kus tööandjale vastatakse, et “jaa minu ainuke nõrkus on liigne tublidus” ei näita, milline inimene tegelikult on. Motivatsioonikirjad on toredad, kuid kõige tähtsam minu arvates on siiski – soov õppida ja teha.

DSC_1406_T 1
Logo_värviline_tumedam_JPEG 01

See oli väike lühiülevaade, millest see blogi on ja millest ma räägin. Ma räägin elust & ettevõtlusest ja kõigest sellega seonduvast. Ma naudin ettevõtlusega tegelemist ja ma olen väga pikalt unistanud enda ettevõtte loomisest. 04.12.2018 ma registreerisin oma esimese ettevõtte Seiklusdeit. See ei ole blogi, kus ma räägin, kuidas oleks õige ettevõtet alustada või mis on 10 parimat müüginippi, kuna ma ei tea isegi kõike veel. See on blogi, kus ma räägin oma enda katsumustest, vigadest, õppetundidest ja rõõmudest startupi käivitamisel. Kogu see protsess on isegi minu jaoks uus, mistõttu tahtsin ma seda jäädvustada blogimise kaudu. Mul ei ole küll selles valdkonnas veel palju kogemusi, kuid ma tunnen iga päev, et see on valdkond, kus ma tahan end kõige rohkem tõestada. Kui sul on huvi lugeda minu tegemistest ja Seiklusdeidi arengust, siis astu aga edasi – sa oled vägagi oodatud! 🙂